Nem tudom miért van az, hogy a láb, ami egész hétvégén teljesen jól működött, azonnal fájni kezd, ha bejövök dolgozni. Odahaza, amikor a kertben teszek veszek, semmi baja itt meg alig bírok járni, ha óránként valamiért megpróbálom? Rejtély rejtély hátán..
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: fájdalom. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: fájdalom. Összes bejegyzés megjelenítése
2015. június 16., kedd
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
